Hakkımızda

ANKATECH Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti., Mayıs 2004’de bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Network çözümleri konusunda faaliyette bulunan ANKATECH, LAN, WAN, yapısal kablolama, kablosuz network çözümleri, mobil erişim ve yüksek hızlı omurgaların oluşturulması konularında, ihtiyaç duyduğunuz çözümleri, deneyimli teknik ekibi ve güncel teknoloji ürünü cihazları ile yüksek kalitede sunmaktadır. 

Amacımız, müşterilerimize ağ alan yönetimleri ve Data Center (Sistem Odası) tasarımı kapsamındaki hizmet ve ürünleri en uygun çözüm ve maliyetlerle sunmak, iş alanlarındaki verimlilik ve performanslarını maksimum düzeye getirerek katma değer sağlamak ve rekabet avantajlarını artırmaktır. Var olduğumuz platformun baş aktörleri olan; müşteri, tedarikçi ve iş ortaklarıyla uzun süreli kalıcı ilişkiler kurmak ve verdiğimiz hizmetle kalite standartlarımızı korumak üzere hareket ediyoruz. Sosyal sorumluluklarımızın bilincinde bir kurum olarak tüm çalışmalarımızda kaynakları rasyonel kullanmak ve verimliliği artırmak, büyümeyi sağlamak temel amacımızdır. 

Performans, güvenlik ve maliyet açısından tatmin edici bir yapısal kablolama sistemi kurmada; malzeme seçimi ve planlama kadar uygulamadaki uzmanlık ve tecrübelerin de çok önemli rolü vardır. Bu anlayışla çalışma hayatına devam eden ANKATECH, alanında deneyimli mühendis ve teknisyenleri istihdam etmektedir. Teknolojik gelişmeleri güncel olarak takip etmek ve güçlü uzman bir ekibe sahip olmak başarımızın sırrıdır.

ANKATECH Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti.

Yukarı Dikmen Mah. 670 Sok. 9/A 06550
Çankaya / Ankara

Tel: 90-312-496 19 12
Fax: 90-312-496 19 30
E-Mail: bilgi@ankatech.com.tr